Dedektör Bizde'ye Hoş Geldiniz !

Söz konusu Define Arama Cihazları ve Dedektör teknolojileri olunca Çözüm dedektorbizde.com’da .
Türkiye genelinde dedektör tercihleri konusunda uzman, güvenilir ve dürüst hitap ile rakipsiz olma hedefinde olan dedektorbizde.com her daim özgün ve ayrıcalıklı çalışmalara devam etmektedir .

Biz ve Sıkça Sorulan Sorular

Dedektör Bizde ; dedektör , toprak altı görüntüleme , alan tarama cihazları , rezisitivite cihazı ve cihazların aksesuarlarını temmin edeceğiniz sanal bir pazardır .

Dedektör Bizde Mağazası’nın stokları genel merkezlerle entegre şekilde hizmet sağlamaktadır . İhtiyacınız olan dedektör veya diğer cihazları sipariş ettiğinizde Türkiye’nin her tarafında rahatlıkla ve güvenle  ürününüzü teslim eder.

Dedektör alırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de dedektörün garantisinin olup olmadığıdır. Her elektronik cihazda olduğu gibi dedektörlerde de bir takım arızalar meydana gelebilir. Dedektör Bizde satmış olduğu tüm Cihazlar 2 yıllık servis ve yedek parça garantisi vermektedir. Özellikle 2. el dedektör almayı düşünenlerin gözardı etmemesi gereken bir husustur. Dedektör Bizde, 2. EL sattığı tüm dedektörleri daha önce test ederek tüm kontrolleri yapılmasına rağmen, müşteriye ürünü teslim ederkende tekrar deneyerek tüm testlerini yapıp cihazda herhangi bir aksaklık olup, olmadığının müşteri ile birlikte deneyerek teslim eder. Müşteri memnuniyeti esas almış bir firma olarak bizden 2. el satın alınacak her ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Define aramak isteyenler, define arayacakları yerin bağlı olduğu mülki amire Define Arama Yönetmeliği’nin (http://teftis.kulturturizm.gov.tr/TR,14428/define-arama-yonetmeligi.html) 7. maddesinde yer alan belgelerle birlikte bir dilekçe ile müracaat ederler. Dilekçede arama maksadı açıkça belirtilir ve define aranacak yerin il, ilçe, bucak, köy, mahalle, sokak ve ev numarası bildirilir. Ayrıca bu yerin ekili, dikili, meskûn, gayrimeskûn, tapulu ve tapusuz olup olmadığı ve kime ait olduğu açıklanır.

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu olan Abdullah KARAYTU, uzun yıllar DEFİNECİLERİN beklentilerini ve sorunlarını iyi bilen ve bağrında hisseden bütün zorlu şartların üstesinde gelecek çözüm ve tecrübelerine sahip, metal dedektör alanında UZMAN olan yıllarını arazi deneyimi ve tecrübesiyle gerçek bir profesyonel olmuş ve hizmet anlayışına yansıtmıştır .  DEDEKTÖR sektörün gelişmesi adına büyük başarılara imza atarak, yenilikçi , proje ve vizyon sahibi bir profesyoneldir.

Bu yolda bu işe gönül vermiş Madencileri, Hazinecileri ve Define Araştırmacıların amacına, düşüncesine göre çözüm üretmek, yerine göre doğru tercih ile ancak başarılı olabileceğini inanmaktadır. Ve danışmanlık hizmeti verek müşterilerini en doğru şekilde yönlendirmekte ve çözüm üretmektedir .

Amacımız, bu sektörde deneyim ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmayı, dünya’da gelişen dedektör teknolojilerini ve yeniliklerini yakından takip edip, en doğru ürünü tesbit etmek , ve en kısa zamanda bunu müşterilerine sunabilmektir.Cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları, hızlı ödeme, kapıda ödeme gibi hizmetleriyle güvenli alışverişi kolaylaştırıyoruz .